ODALAR
NAR ÇİÇEĞİ
Odamız otelimizin en üst katındadır. Ekonomik olmasıyla birlikte uyku kalitesi, süküneti son derece beğeni toplamaktadır. Balkonumuzla aynı katta bulunan 'Nar Çiçeği' ne yazıkki deniz manzarasına sahip değildir (tesisimizin arka çephesindeki yola bakmaktadır). Ancak müşterek kullanım alanamız olan balkonumuz konuklarımızın sadece 4-5 adımda ulaşabilecekleri uzaklıktadır.
detay için tıklayınız...
NERGİS
Üst katta bulunan 'Nergis' deniz manzaralı bir diğer odamızdır. Akşam 'bir rakı-balık yapalım' derseniz; hemen yanındaki balkonumuzda keyifle zaman geçirdikten sonra odanıza geçebilirsiniz.
detay için tıklayınız...
PORTAKAL ÇİÇEĞİ
Giriş katında ve yola düzayak diye tabir edebilinecek 'Portakal Çiçeği' resepsiyonla da aynı kattadır. Otelimize gelen konukların ilk olarak görecekleri bu oda; diğer odalarda olan tüm imkanları ekonomiyle birleştirir. Ucuz olması içindeki kalitesinden ödün verecek anlamına gelmez.
detay için tıklayınız...
VALİDE SULTAN
Orta katta bulunan 'Valide sultan' Odalarımızında sultanıdır. Oelimizin açılışında bizleri onurlandıran Nebahat Çehre Hanımefendinin 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı karakterden esinlenerek adlandırılmıştır. En üst kalitede mobilyalarının yanında deniz manzarasınada sahiptir. Diğer odalardan öne çıkan en büyük farkı banyosunda küvet olmasıdır.
detay için tıklayınız...
YASEMİN
Orta katta bulunan 'Yasemin' deniz manzaralı odalarımızdan biridir. Taş duvarları, beyaz mobilyalarıyla ferah bir ev sahibidir.
detay için tıklayınız...